Scheidsrechters dienen 15 minuten voor aanvang aanwezig te zijn!!!!!!
Oefenprogramma

Datum Tijd Thuisploeg Uitploeg Locatie Scheidsrechter
13 apr. 13:15 Wit-Blauw 3 ASVD 3 Hagenbroek Leon den Boer
13 apr. 12:00 Wit-Blauw A1 Rood-Wit A2 Hagenbroek Gert de Vries
13 apr. 11:00 Wit-Blauw C1 Rood-Wit C1 Hagenbroek Niek van Beek
13 apr. 11:00 Wit-Blauw C2 Rood-Wit C2 Hagenbroek Nout Juffer
13 apr. 10:00 Wit-Blauw E1 Rood-Wit E1 Hagenbroek Ruben van Dijk
13 apr. 10:00 Wit-Blauw E2 Rood-Wit E2 Hagenbroek Gert-Jan Last
13 apr. 09:00 Wit-Blauw E3 Rood-Wit E3 Hagenbroek Niels ten Hove
13 apr. 09:00 Wit-Blauw E4 Rood-Wit E4 Hagenbroek Annebeth Buijert
13 apr. 10:00 Wit-Blauw F1 Rood-Wit F1 Hagenbroek Luuk Mans
13 apr. 09:00 Wit-Blauw F2 Rood-Wit F2 Hagenbroek Maud Bottenberg
           
Datum Tijd Thuisploeg Uitploeg Locatie Scheidsrechter
16 apr. 19:30 Wit-Blauw 2 Dindoa 2 Hagenbroek Robert den Boer
16 apr. 20:45 Wit-Blauw 1 Dindoa 2 Hagenbroek Bakker/van Driel
           
Competitieprogramma

Datum Tijd Thuisploeg Uitploeg                    
Locatie Scheidsrechter
20 apr. 09:00 Wit-Blauw E3 ASVD E2 Hagenbroek Tamira Vaandering
20 apr. 09:00 Wit-Blauw E2 DOS Kampen E1 Hagenbroek Michelle de Vries
20 apr. 09:00 Wit-Blauw E1 Sparta (Zw) E1 Hagenbroek Jessie Kanis
20 apr. 09:00 Wit-Blauw F2 Unitas F2 Hagenbroek Iris Dokter
20 apr. 10:00 Wit-Blauw B2 Elko B1 Hagenbroek Judith Wong
20 apr. 10:00 Wit-Blauw C1 NKC '51 C1 Hagenbroek Christa van Halm
20 apr. 11:00 Wit-Blauw B1 Unitas B2 Hagenbroek Sander Fixe
20 apr. 12:30 Wit-Blauw 4 Exakwa 4 Hagenbroek Leon den Boer
20 apr. 14:00 Wit-Blauw A1 Rood-Wit A2 Hagenbroek Maarten Visscher
           
Datum Tijd Thuisploeg Uitploeg Locatie Scheidsrechter
11 mei. 10:00 Wit-Blauw E6 Oranje Zwart E3 Hagenbroek Niek van Beek
11 mei. 10:00 Wit-Blauw E5 Sparta (Zw) E6 Hagenbroek Nout Juffer
11 mei. 10:00 Wit-Blauw E4 Elburg E2 Hagenbroek Cheryll Wiegersma
11 mei. 10:00 Wit-Blauw F1 Exakwa F1 Hagenbroek Niels ten Hove
11 mei. 11:00 Wit-Blauw C2 Rood-Wit C2 Hagenbroek Krista Fixe
11 mei. 11:00 Wit-Blauw D1 Emmeloord D1 Hagenbroek Judith Wong
11 mei. 12:30 Wit-Blauw 3 De Meeuwen 4 Hagenbroek Neutraal
11 mei. 14:00 Wit-Blauw 2 Sparta (Zw) 3 Hagenbroek Neutraal
11 mei. 15:30 Wit-Blauw 1 Sparta (Zw) 1 Hagenbroek Neutraal
           
Datum Tijd Thuisploeg Uitploeg Locatie Scheidsrechter
18 mei. 10:00 Wit-Blauw E6 Sparta (Zw) E5 Hagenbroek Annebeth Buijert
18 mei. 10:00 Wit-Blauw E5 Exakwa E4 Hagenbroek Jessie Kanis
18 mei. 10:00 Wit-Blauw E4 Oranje Zwart E2 Hagenbroek Maud Bottenberg
18 mei. 10:00 Wit-Blauw F1 Wolderwijd F1 Hagenbroek Luuk Mans
18 mei. 11:00 Wit-Blauw C1 Juventa C2 Hagenbroek Vladimir Slot
18 mei. 11:00 Wit-Blauw D1 Exakwa D2 Hagenbroek Laura Faken
18 mei. 12:30 Wit-Blauw 3 NKC '51 2 Hagenbroek Neutraal
18 mei. 14:00 Wit-Blauw 2 Drachten 4 Hagenbroek Neutraal
18 mei. 15:30 Wit-Blauw 1 Amicitia 1 Hagenbroek Neutraal
           
Datum Tijd Thuisploeg Uitploeg Locatie Scheidsrechter
25 mei. 09:00 Wit-Blauw E3 Rood-Wit E4 Hagenbroek Iris Dokter
25 mei. 09:00 Wit-Blauw E2 Sparta (Zw) E2 Hagenbroek Jeffrey van den Berg
25 mei. 09:00 Wit-Blauw E1 Exakwa E1 Hagenbroek Thirza Scholten
25 mei. 09:00 Wit-Blauw F2 Sparta (Zw) F3 Hagenbroek Anna van der Weerd
25 mei. 10:00 Wit-Blauw B2 d'Ommerdieck B1 Hagenbroek Kirsten Mulder
25 mei. 10:00 Wit-Blauw C2 Elburg C2 Hagenbroek Laura Faken
25 mei. 11:00 Wit-Blauw B1 Hellas '63 B2 Hagenbroek Maarten van Erp
25 mei. 12:30 Wit-Blauw 4 Sparta (Zw) 5 Hagenbroek  
25 mei. 14:00 Wit-Blauw A1 Wolderwijd A1 Hagenbroek Iwan van Schagen
           
Datum Tijd Thuisploeg Uitploeg Locatie Scheidsrechter
1 jun. 10:00 Wit-Blauw E4 Sparta (Zw) E4 Hagenbroek Ruben van Dijk
1 jun. 10:00 Wit-Blauw E5 Oranje Zwart E1 Hagenbroek Michelle de Vries
1 jun. 10:00 Wit-Blauw E6 DOS Kampen E3 Hagenbroek Kirsten Mulder
1 jun. 10:00 Wit-Blauw F1 Unitas F3 Hagenbroek Krista Fixe
1 jun. 11:00 Wit-Blauw D1 DOS Kampen D2 Hagenbroek Vladimir Slot
1 jun. 11:00 Wit-Blauw C2 Dindoa C3 Hagenbroek Gert de Vries
1 jun. 12:30 Wit-Blauw 3 Apeldoorn 2 Hagenbroek Neutraal
1 jun. 14:00 Wit-Blauw 2 Heerenveen 4 Hagenbroek Neutraal
1 jun. 15:30 Wit-Blauw 1 De Hoeve 1 Hagenbroek Neutraal
           
Datum Tijd Thuisploeg Uitploeg Locatie Scheidsrechter   
15 jun. 10:00 Wit-Blauw F2 Exakwa F2 Hagenbroek Jeffrey van den Berg
15 jun. 10:00 Wit-Blauw E3 Exakwa E3 Hagenbroek Thirza Scholten
15 jun. 10:00 Wit-Blauw E1 Rood-Wit E1 Hagenbroek Anna van der Weerd
15 jun. 10:00 Wit-Blauw E2 ASVD E1 Hagenbroek Cheryll Wiegersma
15 jun. 11:00 Wit-Blauw C1 Oranje Zwart C1 Hagenbroek Jelle Visscher
15 jun. 11:00 Wit-Blauw B2 Rood-Wit B3 Hagenbroek Sander Fixe
15 jun. 12:00 Wit-Blauw B1 DOS Kampen B3 Hagenbroek Maarten van Erp
15 jun. 13:30 Wit-Blauw 4 Oranje Zwart 6 Hagenbroek  
15 jun. 15:00 Wit-Blauw A1 De Eemvogels A1 Hagenbroek Bas Schinkel