Datum Tijd        
Thuisploeg                         
Uitploeg                 
Locatie Plaats Scheidsrechter          
Zaalwacht
24 nov. 10:00 Wit-Blauw/Green Organics E2 Sparta (Zw) E3 De Reeve Kampen Laura Faken
24 nov. 10:00 Wit-Blauw/Green Organics E1 ASVD E1 De Reeve Kampen Michelle de Vries Ouder F1
24 nov. 10:00 Wit-Blauw/Green Organics F1 Rood-Wit F1 De Reeve Kampen Nieset Groen
24 nov. 11:00 Wit-Blauw/Green Organics D1 De Meeuwen D3 De Reeve Kampen Luuk Mans Ouder D1
24 nov. 12:00 Wit-Blauw/Green Organics C1 Dindoa C2 De Reeve Kampen Kirsten Mulder Ouder C1
24 nov. 13:00 Wit-Blauw/Green Organics B1 Hellas '63 B2 De Reeve Kampen Sander Fixe Ouder B1
24 nov. 17:30 Wit-Blauw/Green Organics 3 ROG 3 De Reeve Kampen Neutraal Christa vd B.+Vladimir S.
24 nov. 18:45 Wit-Blauw/Green Organics 2 HKC (Ha) 2 De Reeve Kampen Neutraal Natanja d R.+Sharon vd W.
24 nov. 20:05 Wit-Blauw/Green Organics 1 HKC (Ha) 1 De Reeve Kampen Neutraal Jury
Datum Tijd Thuisploeg                                
Uitploeg Locatie Plaats Scheidsrechter Zaalwacht                                   
1 dec. 09:00 Wit-Blauw/Green Organics E5 Rood-Wit E4 De Reeve Kampen Cheryll Wiegersma Ouder F2
1 dec. 09:00 Wit-Blauw/Green Organics F2 Dindoa F2 De Reeve Kampen Tamira Vaandering
1 dec. 10:00 Wit-Blauw/Green Organics B2 Hellas '63 B3 Cellesbroek Kampen Gert de Vries Ouder B2
1 dec. 10:00 Wit-Blauw/Green Organics E4 Exakwa E4 De Reeve Kampen Maud Bottenberg Ouder E4
1 dec. 10:00 Wit-Blauw/Green Organics E3 Hellas '63 E1 De Reeve Kampen Annebeth Buijert
1 dec. 11:00 Wit-Blauw/Green Organics C2 Elburg C3 Cellesbroek Kampen Maarten Visscher Ouder C2
1 dec. 12:00 Wit-Blauw/Green Organics 4 Elburg 3 De Reeve Kampen Nout Juffer Ruben v D.+Gert Jan L.
1 dec. 13:10 Wit-Blauw/Green Organics A1 Elburg A3 De Reeve Kampen Niek van Beek Harry K.+Fong T.
Datum Tijd Thuisploeg Uitploeg Locatie Plaats Scheidsrechter Zaalwacht
8 dec. 09:00 Wit-Blauw/Green Organics E5 Unitas E7 De Reeve Kampen Jessie Kanis
8 dec. 09:00 Wit-Blauw/Green Organics E3 Exakwa E3 De Reeve Kampen Jeffrey van de Berg Ouder E5
8 dec. 09:00 Wit-Blauw/Green Organics F2 Wolderwijd F1 De Reeve Kampen Thirza Scholten
8 dec. 10:00 Wit-Blauw/Green Organics B2 ASVD B2 Cellesbroek Kampen Ruben van Dijk Ouder B2
8 dec. 11:00 Wit-Blauw/Green Organics C2 ASVD C2 Cellesbroek Kampen Gert-Jan Last Ouder C2
8 dec. 12:00 Wit-Blauw/Green Organics 4 Exakwa 3 De Reeve Kampen Vladimir Slot Joanne vd V.+Laura F.
8 dec. 13:10 Wit-Blauw/Green Organics A1 ASVD A3 De Reeve Kampen Christa van Halm Danny M.+Daniel vd S.
Datum Tijd Thuisploeg Uitploeg Locatie Plaats Scheidsrechter Zaalwacht
15 dec. 10:00 Wit-Blauw/Green Organics E2 Rood-Wit E2 De Reeve Kampen Amara Vriesinga
15 dec. 11:00 Wit-Blauw/Green Organics D1 Sparta (Zw) D1 De Reeve Kampen Nieset Groen Ouder D1
15 dec. 12:00 Wit-Blauw/Green Organics C1 Elburg C2 De Reeve Kampen Niels ten Hove Ouder C1
15 dec. 13:00 Wit-Blauw/Green Organics B1 Oranje Zwart B1 De Reeve Kampen Niek van Beek Ouder B1
15 dec. 17:30 Wit-Blauw/Green Organics 3 Amicitia 3 De Reeve Kampen Neutraal Lynn H.+Thirza S.
15 dec. 18:45 Wit-Blauw/Green Organics 2 De Meeuwen 2 De Reeve Kampen Neutraal Iris D.+Nout J.
15 dec. 20:05 Wit-Blauw/Green Organics 1 De Meeuwen 1 De Reeve Kampen Neutraal Jury
Datum Tijd Thuisploeg Uitploeg Locatie Plaats Scheidsrechter Zaalwacht
12 jan. 10:00 Wit-Blauw/Green Organics E4 Sparta (Zw) E5 De Reeve Kampen Anna van de Weerd
12 jan. 10:00 Wit-Blauw/Green Organics E3 Oranje Zwart E2 De Reeve Kampen Michelle de Vries Ouder E3
12 jan. 10:00 Wit-Blauw/Green Organics F2 Exakwa F2 De Reeve Kampen Annebeth Buijert
12 jan. 11:00 Wit-Blauw/Green Organics D1 Rood-Wit D2 De Reeve Kampen Laura Faken Ouder D1
12 jan. 12:00 Wit-Blauw/Green Organics C1 De Meeuwen C3 De Reeve Kampen Judith Wong Ouder C1
12 jan. 13:00 Wit-Blauw/Green Organics B1 Exakwa B2 De Reeve Kampen Christa van Halm Ouder B1
12 jan. 17:20 Wit-Blauw/Green Organics 3 Heerenveen 3 De Reeve Kampen Neutraal Tamira V.+Marije V.
12 jan. 18:35 Wit-Blauw/Green Organics 2 DOS Kampen 2 De Reeve Kampen Neutraal Kirsten M.+Natanja de R.
12 jan. 19:55 Wit-Blauw/Green Organics 1 DOS Kampen 1 De Reeve Kampen Neutraal Jury
Datum Tijd Thuisploeg Uitploeg Locatie Plaats Scheidsrechter Zaalwacht
19 jan. 09:00 Wit-Blauw/Green Organics E5 Exakwa E5 De Reeve Kampen Cheryll Wiegersma Ouder F1
19 jan. 09:00 Wit-Blauw/Green Organics F1 ASVD F1 De Reeve Kampen Maud Bottenberg
19 jan. 10:00 Wit-Blauw/Green Organics B2 Sparta (Zw) B3 Cellesbroek Kampen Kirsten Mulder Ouder B2
19 jan. 10:00 Wit-Blauw/Green Organics E2 DOS Kampen E2 De Reeve Kampen Tamira Vaandering Ouder E1
19 jan. 10:00 Wit-Blauw/Green Organics E1 DOS Kampen E1 De Reeve Kampen Jessie Kanis
19 jan. 11:00 Wit-Blauw/Green Organics C2 Rood-Wit C2 De Reeve Kampen Vladimir Slot Ouder C2
19 jan. 12:00 Wit-Blauw/Green Organics 4 Rood-Wit 3 De Reeve Kampen Leon den Boer Joanne vd V.+Nieset G.
19 jan. 13:10 Wit-Blauw/Green Organics A1 DOS Kampen A3 De Reeve Kampen Gert de Vries Joanne vd V.+ Nieset G.
Datum Tijd Thuisploeg Uitploeg Locatie Plaats Scheidsrechter Zaalwacht
26 jan. 10:00 Wit-Blauw/Green Organics E4 Elburg E2 Oosterholth Ijsselmuiden Iris Dokter
26 jan. 10:00 Wit-Blauw/Green Organics E3 Elburg E3 Oosterholth Ijsselmuiden Jeffrey van de Berg Ouder E4
26 jan. 10:00 Wit-Blauw/Green Organics F2 Elburg F2 Oosterholth Ijsselmuiden Thirza Scholten
26 jan. 11:00 Wit-Blauw/Green Organics D1 Dindoa D2 Oosterholth Ijsselmuiden Vladimir Slot Ouder D1
26 jan. 12:00 Wit-Blauw/Green Organics C1 Oranje Zwart C1 Oosterholth Ijsselmuiden Nout Juffer Ouder C1
26 jan. 13:00 Wit-Blauw/Green Organics B1 Rood-Wit B2 Oosterholth Ijsselmuiden Maarten van Erp Ouder B1
26 jan. 17:30 Wit-Blauw/Green Organics 3 De Parabool 3 Oosterholth Ijsselmuiden Neutraal Elyne V.+ Judith W.
26 jan. 18:45 Wit-Blauw/Green Organics 2 DVO/Accountor 4 Oosterholth Ijsselmuiden Neutraal Niels ten H. + Annebeth B.
26 jan. 20:05 Wit-Blauw/Green Organics 1 SKF 1 Oosterholth Ijsselmuiden Neutraal Jury
Datum Tijd Thuisploeg Uitploeg Locatie Plaats Scheidsrechter Zaalwacht
2 feb. 09:00 Wit-Blauw/Green Organics E4 Oranje Zwart E3 De Reeve Kampen Amara Vriesinga
2 feb. 09:00 Wit-Blauw/Green Organics E3 DOS Kampen E3 De Reeve Kampen Anna van de Weerd Ouder E3
2 feb. 09:00 Wit-Blauw/Green Organics F2 Rood-Wit F2 De Reeve Kampen Kirsten Mulder
2 feb. 10:00 Wit-Blauw/Green Organics B2 Rood-Wit B3 Cellesbroek Kampen Iris Dokter Ouder B2
2 feb. 11:00 Wit-Blauw/Green Organics C2 Hellas '63 C1 Cellesbroek Kampen Luuk Mans Ouder C2
2 feb. 12:00 Wit-Blauw/Green Organics 4 De Meeuwen 5 De Reeve Kampen Niels ten Hove Ruben v D.+Gert Jan L.
2 feb. 13:10 Wit-Blauw/Green Organics A1 Oranje Zwart A2 De Reeve Kampen Iwan van Schagen Harry K.+Danny M.
Datum Tijd Thuisploeg Uitploeg Locatie Plaats Scheidsrechter Zaalwacht
9 feb. 10:00 Wit-Blauw/Green Organics E1 Rood-Wit E1 De Reeve Kampen Laura Faken
9 feb. 10:00 Wit-Blauw/Green Organics E2 Oranje Zwart E1 De Reeve Kampen Michelle de Vries Ouder E2
9 feb. 10:00 Wit-Blauw/Green Organics F1 Exakwa F1 De Reeve Kampen Nieset Groen
9 feb. 11:00 Wit-Blauw/Green Organics D1 Exakwa D3 De Reeve Kampen Judith Wong Ouder D1
9 feb. 17:40 Wit-Blauw/Green Organics 3 Sparta (Zw) 3 De Reeve Kampen Neutraal Krista F.+ Maarten v E.
9 feb. 18:50 Wit-Blauw/Green Organics 2 KVA 2 De Reeve Kampen Neutraal Amara V.+ Anne vd W.
9 feb. 20:05 Wit-Blauw/Green Organics 1 KVA 1 De Reeve Kampen Neutraal Jury
Datum Tijd Thuisploeg Uitploeg Locatie Plaats Scheidsrechter Zaalwacht
2 mrt. 10:00 Wit-Blauw/Green Organics E2 Elburg E1 De Reeve Kampen Niels ten Hove
2 mrt. 10:00 Wit-Blauw/Green Organics E1 Exakwa E1 De Reeve Kampen Maarten van Erp Ouder E2
2 mrt. 10:00 Wit-Blauw/Green Organics F1 Elburg F1 De Reeve Kampen Gert de Vries
2 mrt. 11:00 Wit-Blauw/Green Organics D1 Regio '72 D1 De Reeve Kampen Niek van Beek Ouder D1
2 mrt. 12:00 Wit-Blauw/Green Organics C1 Exakwa C3 De Reeve Kampen Ruben van Dijk Ouder C1
2 mrt. 13:00 Wit-Blauw/Green Organics B1 Dindoa B2 De Reeve Kampen Bas Schinkel Ouder B1
2 mrt. 17:50 Wit-Blauw/Green Organics 3 Ritola 3 De Reeve Kampen Neutraal Jessie K.+Luuk M.
2 mrt. 19:05 Wit-Blauw/Green Organics 2 DOS (W) 2 De Reeve Kampen Neutraal Nout J.+Iris D.
2 mrt. 20:25 Wit-Blauw/Green Organics 1 DOS (W) 1 De Reeve Kampen Neutraal Jury
Datum Tijd Thuisploeg Uitploeg Locatie Plaats Scheidsrechter Zaalwacht
9 mrt. 09:00 Wit-Blauw/Green Organics E4 Rood-Wit E3 De Reeve Kampen Luuk Mans Ouder E5
9 mrt. 09:00 Wit-Blauw/Green Organics E5 Dindoa E5 De Reeve Kampen Cheryll Wiegersma
9 mrt. 10:00 Wit-Blauw/Green Organics C2 Sparta (Zw) C2 De Reeve Kampen Krista Fixe Ouder C2
9 mrt. 11:00 Wit-Blauw/Green Organics 4 Dindoa 7 De Reeve Kampen Jelle Visscher Gert d V.+Sander F.
9 mrt. 12:10 Wit-Blauw/Green Organics A1 Regio '72 A1 De Reeve Kampen Maarten van Erp Harry K.+Danny M.
Datum Tijd Thuisploeg Uitploeg Locatie Plaats Scheidsrechter Zaalwacht
16 mrt. 09:00 Wit-Blauw/Green Organics E1 Sparta (Zw) E2 De Reeve Kampen Tamira Vaandering
16 mrt. 09:00 Wit-Blauw/Green Organics E5 Sparta (Zw) E6 De Reeve Kampen Jessie Kanis Ouder E1
16 mrt. 09:00 Wit-Blauw/Green Organics F1 Oranje Zwart F1 De Reeve Kampen Iris Dokter
16 mrt. 11:00 Wit-Blauw/Green Organics B2 DOS Kampen B4 De Reeve Kampen Sander Fixe Ouder B2
16 mrt. 12:00 Wit-Blauw/Green Organics 4 DOS Kampen 4 De Reeve Kampen Leon den Boer Elyne V.+Judith W.
Datum Tijd Thuisploeg Uitploeg Locatie Plaats Scheidsrechter Zaalwacht
23 mrt. 09:00 Wit-Blauw/Green Organics F2 Oranje Zwart F2 De Reeve Kampen Amara Vriesinga
23 mrt. 10:00 Wit-Blauw/Green Organics E4 ASVD E2 Cellesbroek Kampen Thirza Scholten Ouder F2
23 mrt. 10:00 Wit-Blauw/Green Organics E3 Sparta (Zw) E4 Cellesbroek Kampen Jeffrey van de Berg
23 mrt. 11:00 Wit-Blauw/Green Organics C1 DOS Kampen C2 Cellesbroek Kampen Gert-Jan Last Ouder C1
23 mrt. 12:00 Wit-Blauw/Green Organics B1 DOS Kampen B3 Cellesbroek Kampen Jelle Visscher Ouder B1
23 mrt. 17:20 Wit-Blauw/Green Organics 3 Drachten 4 De Reeve Kampen Neutraal Mart vd K.+Brian vd W.
23 mrt. 18:35 Wit-Blauw/Green Organics 2 Meervogels 2 De Reeve Kampen Neutraal Natanja d R.+Maud B.
23 mrt. 19:55 Wit-Blauw/Green Organics 1 Nova 1 De Reeve Kampen Neutraal Jury
Datum Tijd Thuisploeg Uitploeg Locatie Plaats Scheidsrechter Zaalwacht
30 mrt. 09:00 Wit-Blauw/Green Organics E5 Oranje Zwart E4 De Reeve Kampen Maud Bottenberg Ouder F1
30 mrt. 09:00 Wit-Blauw/Green Organics F1 Sparta (Zw) F2 De Reeve Kampen Anna van de Weerd
30 mrt. 10:00 Wit-Blauw/Green Organics C2 Exakwa C4 Cellesbroek Kampen Leon den Boer Ouder C2
30 mrt. 10:00 Wit-Blauw/Green Organics E2 Exakwa E2 De Reeve Kampen Annebeth Buijert Ouder E1
30 mrt. 10:00 Wit-Blauw/Green Organics E1 Unitas E3 De Reeve Kampen Nout Juffer
30 mrt. 11:00 Wit-Blauw/Green Organics B2 Exakwa B3 Cellesbroek Kampen Christa van Halm Ouder B2
30 mrt. 13:00 Wit-Blauw/Green Organics A1 DOS'46 A3 De Reeve Kampen Krista Fixe Bas S.+Fong T.